Hareketli Bölme Duvarlar

hareketli bölme duvar sistemleri

Hareketli ahşap bölme duvar sistemleri

Anamenü

Kredi Kartına Taksit

kredi kartına taksit alçıpanHareketli Bölme Duvar Sistemleri GÖKÇE AKUSTİK

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri.

Gökçe Akustik Hareketli bölme duvar sistemleri ;

Ofis, kongre merkezi ve otellerin, toplantı, konferans ve balo salonlarında kullanılan Gökçe Akustik Hareketli Bölme Duvar Sistemleri ile mekanları ihtiyaca göre bölerek daha verimli kullanmanın avantajı yaşanıyor.

hareketli bölme duvar Hareketli bölme duvar sistemleri

hareketli ahşap akustik bölme duvar

Ürün : Hareketli Bölme Duvarlar 
Marka : Gökçe Akustik
Uygulama Alanları : Ofis, fabrika, otel, hastane, okul, mağaza, banka, iş merkezi, kültür merkezi, yönetim binaları, kamu kurum ve kuruluşları, konferans salonları ve iş merkezleri
Teknik Özellikler : Ses yalıtımı: RW 42 db Sistem kalınlığı: 100 mm ve 75 mm Et kalınlığı: 1,5 mm Melamin, laminat, doğal kaplama ve vinil dolu panel Düz, satine, 4+4 mm+5+5 mm, 6+6 mm lamine, 10 mm temperli, filmli cam çeşitleri 
Kalite ve Garanti Belgeleri : ISO 9001, TSEN 1023-1-2-3 
Firma Ürün İlişkisi : Üretici Firma, Genel Dağıtıcı Firma, İhracatçı 
Firma Hizmetler : Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrollük, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Hareketli bölme duvar, tasarım kolaylığı sağlayan teknik özellikleri, alternatifli yüzey seçenekleri ve yüksek ses yalıtım özelliği ile prestijli projede kullanılmış ve kullanılmaktadır. Hareketli bölme duvar sistemleri pratik hareket kabiliyeti sayesinde kullanıcısına konfor sağlar. Farklılaşan mekan boyutlarını günümüz gereksinimlerine uyarlamak için çok geniş bir yelpazede alternatifler sunar ve esnek mekan bölümlerinde birliktelik ve iletişimi sağlayan bir atmosfer yaratır.

Hareketli bölme sistemlerinde farklı özellikte serilerin farklı ray sistemleri vardır. Ses izolasyon değeri, yükseklik, ağırlık bu farklılığı yaratan etkenlerdir. Fakat ray sistemi ne olursa olsun hareketli modüller minimum yer kaplayacak şekilde dizilirler. Alan kaybının fazla olmaması ve tasarım bütünlüğünü bozmaması açısından, hareketli modüllerin park alanlarının yerlerine projenin planlanma safhasında karar verilmelidir.